Sobotní odpoledne by se dalo shrnout pod pojmy soutěž, paddleboarding, Střelecký ostrov, zábava a vyhlášení vítězů. Od pátku totiž na Střeleckém ostrově probíhal závod PRAGUE PADDLE FEST, který vyvrcholil vyhlášením výsledků EUROTOUR RACE. Ceny společně s organizátory závodu předala vítězům místostarostka Prahy 1 Eva Špačková.

„Je skvělé, že se světový závod v paddleboradingu konal v naší městské části. Všem vítězům moc gratuluji, mají můj velký obdiv. Jsem ráda, že nám počasí přálo a doufám, že se tu potkáme i v příštím roce,“ zakončila předání cen místostarostka Eva Špačková.

Závod PRAGUE PADDLE FEST, nad kterým převzal záštitu starosta první městské části Petr Hejma, je součástí světové série The Euro Tour. Ta se koná na nejrůznějších místech Evropy a druhým rokem i v Praze, přímo v historickém centru.

Součástí závodu byla exhibiční charitativní jízda na paddleboardech, kulturní a sportovní doprovodný program pro veřejnost, který vyvrcholil after party u Stage baru Střelecký ostrov.