Městská část Praha 1 a místostarosta pro školství David Bodeček zahájili za velké účasti návštěvníků z pedagogických kruhů společenské odpoledne, které bylo poděkováním a poctou práci našich učitelů.

Přeji všem učitelkám, učitelům, asistentkám, vychovatelům, vychovatelkám, kuchařkám i kuchařům, školníkům a školnicím, uklízečkám a uklízečům – zkrátka všem pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům ze škol Prahy 1 vše nejlepší. Vážím si vaší práce a toho, že jste tu s námi, zahájil slavnostní odpoledne David Bodeček a dodal: „Místnímu akčnímu plánu (MAP III) přeji minimálně takový úspěch, jaký měly dva jeho předchozí projekty. Moc děkuji těm, kteří se přede mnou MAP věnovali a byli garanty projektu nebo členy řídícího výboru. Velký dík patří Zuzaně Andělové, Michaele Vencové, Věře Dvořákové, Evě Špačkové a Libuši Vlkové.

Tentokrát bylo společné setkání obohaceno o prohlídku historické primátorské rezidence a hudební příspěvky nadaných žáků z našich škol.

Společné odpoledne dopadlo na výbornou…

Název projektu: Místní akční plán rozvoje vzdělávání III – MČ Praha 1

reg. č.: CZ.02.3.68/0.0/0.0/20_082/0023073