Městská část Praha 1 vypisuje konkursní řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele*ky příspěvkové organizace s názvem Škola v přírodě a školní jídelna Janov nad Nisou, se sídlem na adrese Janov nad Nisou 464, 468 11, Janov nad Nisou, IČ: 10896091.

Předpoklady pro výkon činnosti ředitele:

• plná způsobilost k právním úkonům,
  • bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost,
  • znalost českého jazyka.

Požadavky pro výkon činnosti ředitele:

• odborná a pedagogická způsobilost a délka praxe dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů,
  • vzdělání,
  • orientace v právních předpisech a ekonomice provozu výhodou,
  • zkušenosti s řízením provozu výhodou,
  • znalost zákoníku práce a souvisejících pracovněprávních předpisů,
  • znalosti práce na PC,
  • organizační a řídící schopnosti.

Ředitel*ka bude jmenován*a na dobu neurčitou s předpokládaným nástupem 1. července 2024 nebo dle dohody. Možnost služebního bytu v areálu ŠvP Janov nad Nisou.

Ke konkursnímu řízení zasílejte pouze přihlášky včetně všech příloh. Přihlášky zasílejte na adresu Městská část Praha 1, Úřad městské části Praha 1, Odbor školství, Vodičkova 18, 110 00 Praha 1, poštou nebo osobně na podatelnu úřadu. Podání přihlášek nejpozději do pondělí 10. 6. 2024 včetně, o datu podání rozhoduje podací razítko.

Více informací najdete zde.