V neděli proběhla další akce z cyklu Pohodové melodie pro starší a pokročilé. Tradiční hudební odpoledne pořádané pravidelně pro seniory městské části Praha 1 se tentokrát přesunulo na letní scénu Malostranské besedy – Střelák. Příjemné počasí doplnila na Střeleckém ostrově kapela Folklor Trio. Ta byla sice místy čtyřčlenná, ale to nikomu z přihlížejících nevadilo.

Koncert byl povedený a spontánní, hrály se písně na přání a jednoduše celé odpoledne uteklo jako voda. Akce se zúčastnil mj. i radní pro kulturu, sport a školství David Bodeček. Společně se těšíme na další setkání koncert, který proběhne taktéž na Střeláku v neděli 25. srpna. Vstupenky budou k dostání jako obvykle v infocentru městské části ve Vodičkově ulici od pátku 9. srpna.