Na Petrském náměstí proběhne 10. srpna velká letní burza vinylových desek, kterou pořádá kulturní prostor Studio Paměť za podpory Spolku přátel Petrské čtvrti. Milovníci vinylů se pod stromy platanů potkají již poněkolikáté a opět nebude chybět jak hudba v podání vinylových DJs, tak živá kapela.

O tom, že se vinyly vrací do módy, nemůže být pochyb. Každý rok proběhne několik desítek vinylových burz po celé ČR. Dnes již tradiční burza desek na Petrském náměstí je však zajímavá tím, že se koná pod širým nebem a vedle zavedených prodejců cílí také na běžné sběratele, kteří se chtějí zbavit třeba jen několika desek, nebo je vyměnit s ostatními sběrateli. Prodejci mohou prodávat jak na lavičkách kolem náměstí, tak kdekoliv jinde v prostoru na náměstí.

Burza desek na Petrském náměstí proběhne 10. srpna od 14 od 19 hodin. A poté ji hodinovým koncertem uzavře duo Samoty. Pokud máte zájem na burze prodávat, kontaktujte pořadatele na emailové adrese: studio.pamet@gmail.com či přes sociální sítě.