Pod krásným osvíceným stromem naproti legendární hospodě U Zpěváčků se uskutečnil první díl ze série adventních zpívání pořádaných Prahou 1.

Sousedy z okolí, vzdálenější návštěvníky i náhodné kolemjdoucí nalákali a potěšili malí i starší umělci z HAF studia, GLP Voices z Gymnázia Jana Palacha, divadélka ToyMachine, Saxofonového a klarinetového orchestru a na závěr pak Podřipského žesťového kvintetu.

A potěšili i například členy Rady městské části Praha 1 Davida Bodečka a Vojtěcha Ryvolu. „Dovolte mi, abych vám jménem radnice popřál krásný advent i zbytek roku a úsměv po celý rok 2024,“ popřál sousedům, kteří se nenechali odradit ani mrazivým počasím, místostarosta David Bodeček.

Pokud jste nestihli toto adventní zpívání, nevadí. Zveme vás na další, která se uskuteční…