Celkem sedm nohejbalových týmů bojovalo v sobotu v areálu Na Františku o pohár Prahy 1. Z vyrovnaných celodenních soubojů nakonec nejlépe vyšel tým Mírov, který si domů odvezl nejcennější pohár. Druhé místo obsadila Dobeška a na krásném třetím místě skončilo mužstvo Smršť, jež tradičně bojuje v barvách naší městské části.

„Držím vám všem palce a ať vyhraje ten nejšťastnější,“ popřál sportovcům místostarosta Prahy 1 David Bodeček, který pro ně s sebou kromě pohárů přivezl i hodnotné ceny, včetně třeba krásných fotbalových míčů.

A nohejbalisté o ně poctivě bojovali po celý den až do pozdního odpoledne, aby na konci o celkovém pořadí rozhodovaly díky vyrovnanosti opravdové detaily. A doslova do posledních minut dřeli i hráči Smrště, a tak hlavní pořadatel a kapitán tohoto týmu Jan Kechner mohl po závěrečném zápase spokojeně zvolat: „Praha 1 je opět na bedně!“

Čtvrté místo v sobotu získaly Konojedy, pátý byl Lišov, šesté Hokejky a sedmé místo pak obsadili Bouďáci. Další nohejbalový turnaj o pohár Prahy 1 je plánován na září. Zájemci se mohou v dostatečném předstihu hlásit Janu Kechnerovi na tel. čísle: 603 438 053.

Těšíme se na shledanou!