Ekologický mini festival pořádaný ve spolupráci se Swap Prague a s finanční podporou Magistrátu hlavního města Prahy ve dnech 26. a 27. 1. 2024 nabídne bohatý program.

Těšit se můžete na přednášky, filmové promítání, kreativní workshopy, vintage pop-upový prodej i koncerty. Návštěvníci si budou moci vytvořit originální kousky ze starého oblečení, vyměnit věci, které jim už neslouží, a přispět tak k ekologičtější budoucnosti.
„V tomto rozsahu a formátu pořádá Kampus Hybernská takovou akci zcela poprvé. Vnímáme ji jako další vývojový milník v aktivitách, které již v rámci našeho prostoru probíhají a týkají se cirkulární ekonomiky, udržitelnosti a šetrného přístupu k prostředí. Dvoudenní akce bude nejen praktickým vyústěním spolupráce se Swap Prague, která mě velmi těší, ale také dobrým příkladem spolupráce s Magistrátem hlavního města Prahy a Univerzitou Karlovou,” dodává programová ředitelka Veronika Vlachová.
V příloze najdete tiskovou zprávu. Fotografie a plánek Kampusu Hybernská najdete zde. Autoři fotek jsou uvedeni v názvu snímků.

Těšíme se na setkání na konci ledna v Kampusu Hybernská na adrese Hybernská 4, Praha 1.

Více informací i detailní program najdete zde.