Lata z.ú. pomáhá dospívajícím, mladým lidem a rodinám v nelehkých životních situacích. Lata tvoří stálý tým sympatických dobrovolníků, kteří pracují s mladými lidmi a jejich rodinami v programech v Centru rodinných konferencí LATA.

Pokud o prázdninách přemýšlíte o své pomoci druhým v rámci dobrovolnictví, kterou uděláte radost všem a navíc sobě – jste na správném místě. Lata sídlí na Senovážném náměstí, své dobrovolníky odborně zaškolí několika programy a pravidelně svůj tým edukuje a rozvíjí. Lata pomáhá zdolat mladým lidem ve věku 12 – 26 let  nesnázné situace a problémy, stmeluje nedostatky v komunikaci, pomáhá jim najít vlastní cestu. Propojuje své klienty nejlépe se stejně věkově podobnými mentory. Zaujalo Vás to?

Více informací najdete zde.

Rok dobrovolnictví 2024 – městská část Praha 1