Ministra doprovázeli ředitel nemocnice David Erhart, starostka Prahy 1 Terezie Radoměřská a radní pro zdravotnictví a Nemocnici Na Františku Michal Müller. Všichni zúčastnění se shodli na nutnosti rozvoje nemocnice, která je klíčovým zdravotnickým zařízením pro obyvatele nejen Prahy 1 ale celé Prahy i Středočeského kraje. V nejbližší době je prioritně na programu změna a obměna urgentního příjmu, který je v našem centru Prahy maximálně využíván a vytížen.

„Jsem moc ráda, že pan ministr pozvání do Nemocnice Na Františku přijala udělal si čas. Zajímalo nás, co ministerstvo chystá a jakým způsobem na tom můžeme participovat pro dobro naší nemocnice, o které se v minulosti několikrát ne zrovna dobře spekulovalo“, zmínila starostka městské části Praha 1 Terezie Radoměřská.

Účastníci setkání si poté prohlédli budovu, přilehlý park a oddělení a zdravotnické zařízení Nemocnice Na Františku.