Městská část Praha 1 řeší situaci kolem údajného petičního stánku, který se nedávno přesunul do parku Klárov. Za tímto stánkem, který je již přes rok předmětem veřejné debaty ohledně zneužívání petičního zákona, se nyní objevilo odstavené auto. Tato situace vyvolala reakci jak městské části, tak policie.

Klárov je ve správě městské části Praha 1, která spolupracuje s policií na řešení této záležitosti. Auto bylo za stánek umístěn neznámým pachatelem, což zkomplikovalo již tak napjatou situaci kolem údajného petičního stánku.

Městská část nyní úzce spolupracuje se Správou služeb hlavního města Prahy (SSHMP) na správném postupu k odstranění vozidla z prostoru parku.

Městská část je v kontaktu s příslušnými orgány a bude nadále informovat veřejnost o dalším postupu. Prioritou je zajistit bezpečnost a veřejný pořádek v parku Klárov.

Zdroj obrázku: novinky.cz