Pražská doprava bude dnes částečně pozastavena kvůli průvodu téměř osmdesáti koní, který proběhne v rámci akce Memoriál generála Custera. Průvod vyrazí ve 12:00 z Císařského ostrova a podnikne okružní trasu Prahou, přičemž jeho návrat na Císařský ostrov je plánován na 14:00.

Z důvodu této akce budou některé ulice na trase průvodu dočasně uzavřeny. O uzavírkách rozhodl Magistrát hlavního města Prahy, a ty budou probíhat postupně, aby co nejméně narušily běžný provoz. Trasa průvodu povede přes ulice Císařský ostrov, Za elektrárnou, Bubenská, Veletržní, náměstí Curieových, Staroměstské náměstí, náměstí Jana Palacha, Malostranské náměstí, Nerudova, Hradčanské náměstí a další. Kompletní seznam ulic je uveden v prokliku na trasu průvodu.

Provoz bude během průvodu regulován dopravní policií, která zajistí bezpečnost a plynulost dopravy. Pro přesný přehled trasy průvodu můžete využít odkaz na mapu: trasa průvodu.

Foto: denik.cz