Říjnový podvečer na Vltavě byl ve znamení nevšedního zážitku pro seniory z Prahy 1. Na palubě lodi Grand Bohemia, která se plavila až k Barrandovskému mostu a zpět, si hosté mohli užít pohodovou atmosféru, malebné výhledy na Prahu a večer plný hudby.

Plavba začala klidně na břehu uprostřed centra Prahy. Úvodní slova se ujali starostka Prahy 1 Terezie Radoměřská, která měla k seniorům milá slova a ocenila význam podobných akcí pro obyvatele Prahy 1. Spolu s ní se plavby zúčastnili i radní pro kulturu a sport David Bodeček a radní pro sociální věci Ivana Antalová, kteří se seniorům věnovali a diskutovali s nimi o potřebách a zájmech místní komunity. Loď vyrazila po proudu Vltavy a poskytla cestujícím výhled na historické památky, které lemují břehy Vltavy. Cílem plavby byl Barrandovský most, kde se loď otočila a zamířila zpět k centru města.

Večer zpříjemnila živá hudba kapely Pavel Šork & Band, která svou hudbou rozproudila atmosféru na palubě. Hosté měli možnost si zazpívat, zatančit a užít si příjemné chvíle ve společnosti přátel a sousedů. Melodie kapely rozzářily podzimní večer a vytvořily nezapomenutelný hudební doprovod k cestě po řece.

Celkově byla plavba na lodi Grand Bohemia nejen příjemným odpočinkem, ale také symbolem vzájemné pospolitosti a podpory. Akce ukázala, že i v chladnějších podzimních dnech je možné vytvořit srdečnou atmosféru a posílit vztahy mezi obyvateli městské části.