Sídlo České obce sokolské – Tyršův dům – přivítalo tuto sobotu plavce všech věkových kategorií. Kromě legendárního bazénu z roku 1925 tam na ně čekaly účastnické listy a pro nejlepší pak diplomy a poháry od městské části Praha 1.

„Plavání je nejen krásný sport, ale navíc důležitá prevence řady zdravotních neduhů, a tak není divu, že ho naše městská část velmi ráda a dlouhodobě podporuje,“ uvedl místostarosta Prahy 1 David Bodeček, který zároveň plavce od těch nejmenších až po ty nejstarší pozval na další plavecké závody, které se uskuteční v září, a to opět v Tyršově domě. Termín bude včas zveřejněn mj. v magazínu JEDNA, na www.praha1.cz a na sociálních sítích.

Dlouholetý organizátor plaveckých závodů Prahy 1 Karel Kovařovic tentokrát diplomy a poháry předal těmto vítězům jednotlivých kategorií: Kristýně Tylové (její sestřička Veronika byla oceněna jako nejmladší účastnice), Stelle Tamme, Samimu Jubehovi, Alžbětě Pěnkavové, Juliu Alevovi, Ondřeji Batelkovi, Zuzaně Hábové, Jakubu Slaninovi, Monice Hášové, Lukáši Kovařovicovi, Stanislavu Bajerovi a Daně Beňové.

Gratulujeme a těšíme se v září na shledanou!