Také o letošním adventu pokračují městská část a Středisko sociálních služeb Praha 1 v krásné tradici organizování vánočních besídek pro naše seniory v jednotlivých domech s pečovatelskou službou. První se konala v Benediktské a koledy na ní svým okouzlujícím způsobem opět tradičně zazpívaly děti z mateřinky v Masné. A přinesly také babičkám a dědečkům vlastnoručně vyrobená přáníčka.

„Milí naši zlatí,“ přivítala naše dříve narozené sousedy ředitelka Střediska sociálních služeb Helena Čelišová a hned jim také popřála: „Přeji vám do příštího roku všechno nej, nej, nej! Mějte se navzájem rádi. Kolektivy našich pracovníků se vám vždy budou naplno věnovat.“

A velké pochvaly se nejen od ní dočkaly i místní pečovatelky. „Pomáhají vám ze srdíčka,“ vyzdvihla Helena Čelišová.

Popřát seniorům přišel i místostarosta David Bodeček. „Velmi si vážím pozvání. Jsem ve vaší přítomnosti moc rád. A strašně moc rád jsem s vámi po celý rok,“ prohlásil David Bodeček, který si spolu s ostatními připomněl akce konané po celý rok, včetně třeba letního tábora v Dobronicích.

A hezká slova měl i k malým umělcům z mateřské školy. „To, že jste tady, je moc fajn a důležité. Vyprávějte o tom svým kamarádům a rodičům,“ řekl mj. dětem.