Seniory naší městské části nenecháme zahálet, to by snad ani nešlo, sami jsou aktivní. Vytrvalí cestovatelé, výborní sportovci, kamarádi napříč velkým kolektivem, to jsou oni! Vítají každou aktivitu, kterou pro ně MČ Praha 1, radní Ivana Antalová a Středisko sociálních služeb Prahy 1 pořádají.

Nedávno navštívili Kutnou Horu a obec Jakub, kde si prohlédli veškeré pamětihodnosti, která tato místa nabízejí. V chrámu sv. Barbory obdivovali obrazy Petra Brandla, prošli si historické uličky města. Trochu sprchlo, ale náladě všech to neuškodilo.
Tak zase příště!

To nás čeká klášter v Oseku, cisterciácký klášter z roku 1206, který se nachází v Ústeckém kraji u Duchcova. Výprava navštíví též Květnov, poutní místo ze 14. století.
Letošní výletní sezónu zakončíme na německých vánočních trzích v německé Pirně a Bad Schandau.
Ať žijí výlety!