V Loretánské zahradě na Hradčanech byla zahájena každoroční akce spolku Prevence dětem s názvem Zdobit může každý, zdobit bude každý 2023.

Tentokrát byla Loretánská zahrada celá v bílém, sníh křupal, romantika byla podtržena opravdovou zimní náladou, kterou ještě umocnily vystupující soubory : žáci ze ZŠ Malostranská, sbor Josef a skupina dětí školy Jaroslava Ježka.

Akci zahájila starostka Terezie Radoměřská za podpory místostarosty Davida Bodečka, a za spoluúčasti místostarostky Mariany Čapkové ze sousedské radnice Praha 6.

V zahradě je 70 stromů, které si můžete přijít ozdobit podle vlastní fantazie, je doplněna o ohniště s veškerým příslušenstvím k opékání uzeniny, a také o pavilonek, kde je výtvarná dílna s tématem „vánoční ozdoba“. Otevřena je do 22. prosince, tak zavítejte!

Tady je zima krásná!

Doporučujeme!